Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Podrzewie - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rokietnica

Rokietnica(Podrzewie + 25 km)

515 000 zł61,50 m² 8 373,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe - 3 pokoje- 61,5 m2 - przy lesie - 2 m-ca parkingowe + strych Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze, położone na skraju Rokietnicy i Mrowina w budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trakt Napoleoński

Rokietnica(Podrzewie + 25 km)

589 000 zł60,13 m² 9 795,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,13 m , z balkonem oraz przynależnym miejscem parkingowym, położone przy ul. Trakt Napoleoński 13g w Rokietnicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenecka

Tarnowo Podgórne(Podrzewie + 20 km)

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami w Tarnowie Podgórnym Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63 m2 w Tarnowie Podgórnym na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majątkowa

Napachanie(Podrzewie + 23 km)

399 000 zł39,50 m² 10 101,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne i zadbane dwupokojowe mieszkanie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego w Napachaniu gm. Rokietnica. Tę nieruchomość mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szamotulska

Jastrowo(Podrzewie + 15 km)

180 000 zł64,78 m² 2 778,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji, a my oferujemy również bezpłatne wsparcie w uzyskaniu kredytu. Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania usytuowanego w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kaźmierz

Kaźmierz(Podrzewie + 13 km)

420 000 zł75,75 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kupujący nie ponosi żadnej prowizji - skorzystaj z naszej oferty bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo, oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie pośrednictwa kredytowego, aby cały proces był łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Rokietnica(Podrzewie + 25 km)

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na I-szym piętrze w niskim bloku, balkon loggia o pow. 52m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. c.o. gaz własne., do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wicherkiewiczowej

Szamotuły(Podrzewie + 19 km)

419 000 zł68,70 m² 6 098,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz pewnej i bezpiecznej transakcji nieruchomości? Z nami to możliwe! Nasza firma posiada ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodowego pośrednika w obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Szamotuły(Podrzewie + 19 km)

530 000 zł74,54 m² 7 110,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zagwarantuj sobie komfort i wyjątkową okazję! Przy tej ofercie Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji. Dodatkowo służymy bezpłatnym wsparciem w zakresie usług pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Podrzewie,wielkopolskie

630 000 zł74 m² 8 542,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa Oferta! Świetne mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy na przedmieściach Poznania! Oferuję na sprzedaż przepiękny 4-pokojowy szeregowiec o powierzchni 74m , usytuowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij